Ürünler » Ubiquiti
UniFi Wifi

Birleşik WiFi Yönetimi....Binlercesini Yönetin

Kanıtlanmış performansı, limitsiz ölçeklenebilinirliği, iddialı fiyatı ve sanal yönetim kontrolünü birleştiren yenilikçi WiFi sistemi

Zamandan ve Paradan Tasarruf

WiFi Switch donanımı üzerinde çalışan geleneksel kurumsal WiFi sistemlerinin aksine, UniFi, sıfır maliyete sahip ve ilave donanım gerektirmeyen sanal client/sunucu uygulaması üzerinde çalışır. Tüm UniFi Kablosuz Erişim Cihazlarınızı, sezgisel ve kullanımı kolay UniFi Kullanıcı Arayüzü ile kurup, konfigüre edip, yönetebilirsiniz.

Güçlü Donanım

UniFi Access Pointler, en son teknoloji WiFi 802.11n MIMO protokolü üzerinde, 300 Mbps ile 150 mtr aralığa kadar çalışır.

Çoğaltılabilir

Limitsiz Ölçeklenebilirlik. Kablosuz Networkünüzü ihtiyaç duyduğunuz büyüklüğe göre oluşturabilirsiniz.  Bir ile başlayıp, binlere ulaştırabilirsiniz.

NanoStation / Loco M

2X2 MIMO Teknolojisi ile Daha Güçlü

Performans Devrimi

- 15km+ aralığa kadar 150 Mbps gerçek outdoor throughput değeri. 2x2 MIMO teknolojisi üzerinde çalışan yeni NanoStation linkleri önceki serilere oranla çok daha hızlı ve geniş açılı.
- Yeni mikro şerit dizi anten tasarımı ile 5GHZ’de 16dBi çift-polarize ve 2,4 GHz’de 11 dBi çift-polarize anten kazancı elde edilir.
- Yeni NanoStation M’de, kesintisiz IP Video entegrasyonu için yazılım kontrollü POE özelliğne sahip ikinci bir Ethernet portu bulunmaktadır.

Akıllı POE

NanoStation M'in uzaktan restleme devresi özelliği sayesinde, cihaz güç kaynağından uzaktayken dahi fabrika ayarlarına geri döndürülebilir.

Ayrıca, herhangi bir NanoStation, Ubiquiti Instant 802.3af adapter kullanılarak 802.3af protokolünü kullanan cihazlarla uyumlu hale getirilebilir.
Uzaktan resetleme seçeneği cihaz üzerinde, standart olarak bulunmamaktadır. Nanostation M serisi standart olarak 24V adaptör ile satışa sunulmuştur.
Talep edilmesi halinde reset özellikli adaptör ile verilebilir.

Sıradışı Tasarım

NanoStation serisi, outdoor genişband access pointlerde, en düşük maliyet ve en verimli erişim özelliği ile, rakipleriyle arasındaki mesafeyi artırmış ve lider konuma yükselmiştir. Yeni NanoStation M ve NanoStation Loco M’de aynı konsepti, yeniden tasarlanmış ince ve zarif form özellikleri ile geleceğe taşıyor.