Kurumsal
 
MYSIS, 2011 Yılında Bilgi Teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuş ve kısa sürede sektörde genç ve dinamik kadrosuyla önemli bir yer edinmiş Teknoloji Danışmanlık şirketidir. Kuruluşundan bu güne sektör gözetmeksizin birçok firmaya bilgi birikim ve tecrübelerini aktaran MYSIS, çok kısa sürede birçok başarı hikayesine imza atmıştır.

Dünya üzerinde Bilişim sektöründe kabul görmüş kalite standartları ile kalite anlayışımızı biçimlendirerek siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı kendimize amaç edinmiş, müşteri memnuniyetinde en yüksek düzeye ulaşmak ve hizmetlerimizde çeşitlilik sağlayarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimize bilişim sektöründe kaliteli ve yenilikçi hizmete, ışık tutmak amacındayız.

Müşterilerimize bu hizmeti "Butik IT" çerçevesinde sunarak, kaliteli, profesyonel, güvenilir ve müşteriye özel çözümler ile hizmet kalitemizin yukarılara taşımakta ve her geçen gün daha da gelişmekteyiz.

Butik IT hizmetimiz nedir ?

Butik IT, diğer teknoloji alanında hizmet veren rakiplerimizin yaptığı gibi her müşteriye tek IT yönetim çözümünü dayatmak yerine, her müşterimizi analiz ederek kendilerine özel çözümler ve servis sistemi oluşturmaktır. Butik IT hizmeti ile verdiğimiz hizmet kalitesini maksimum düzeyde artırmakta ve Butik IT ile müşterilerimiz tek bir noktadan bütün teknoloji danışmanlığını alarak huzurlu bir şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlamaktayız.